Yuhong Group Co, Ltd
Zhejiang Yuhongwell Çelik A.Ş., Ltd
Zhejiang Zhongwu Tüp İmalat Co, Ltd

Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Şirket haberleri
Ana sayfa

Yuhong Group Co.,Ltd İletişim bilgileri

Certifications
Çin Yuhong Group Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Yuhong Group Co.,Ltd Sertifikalar
Customers Reviews
Yuhong Grubu, 2003 yılından itibaren bizimle birlikte takım olarak çalışmaktadır ve son 9 yıldır çelik boru / boru için mükemmel hizmeti desteklemektedir.

—— Singapur --- Bay. Nasıl

İstikrarlı kalite, uygun fiyat, mükemmel serive, Yuhong Special Steel zaten iş takımımızdaki ortağımız oldu.

—— Kolombiya --- LEO

Kaliteli, bunu seviyoruz! Ve teslim süresi de zamanla, bu yüzden Yuhong Özel Çelik için tekrar sipariş veriyoruz.

—— İran --- Nazaad

Kazan borusu / ısı eşanjörü borusu uzmanı. Kalitenizi seviyoruz.

—— ABD- JAMES

Ben sohbet şimdi

Yuhong Group Co.,Ltd

Adres : Oda 1005-1007,1 # Yeni Dünya Binası, Minan Yolu, Yinzhou Bölgesi, Ningbo Şehri, Çin
Fabrika adres : MOCHENG SANAYİ ALANI, AOJIANG TOWN, PINGYANG COUNTY, ZHEJIANG İL
WorkTime : 9:00-17:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 0086-574-88013900(Çalışma Zamanı)   0086--13819835483(Çalışma dışı zaman)
Faks : 0086-574-88017980
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Mr. Jikin Cai
İş unvanı : Marketing Director
İş telefonu : +86-13819835483
Viber : 008613819835483
WhatsApp : 008613819835483
Skype : jikin888
Yahoo : jikin@steelseamlesspipe.com
WeChat : steelseamlesspipe
ICQ : QQ:1614464919
E-posta : jikin@steelseamlesspipe.com;jikin888@foxmail.com
İlgili kişi : Vantin
İş unvanı : Middle East Market Sales Assistant
İş telefonu : 15336554421
WhatsApp : 008615336554421
E-posta : vantin@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms Sia Zhen
İş unvanı : Asia Market Sales Assistant
İş telefonu : 15058202544
WhatsApp : 008615058202544
E-posta : sia@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Jimmy
İş unvanı : Russia Language Area Sales Assistant
İş telefonu : 18892647377
WhatsApp : 008618892647377
WeChat : 18892647377
E-posta : jimmy@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Phoebe Yang
İş unvanı : European Market
İş telefonu : 0086-18352901472
WhatsApp : 0086-18352901472
E-posta : phoebe@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Kelly Huang
İş unvanı : Middle East Market
İş telefonu : 0086-18258796396
WhatsApp : 0086-18258796396
E-posta : kelly@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Ruby Sun
İş unvanı : North American Market
İş telefonu : 0086-13095973896
WhatsApp : 0086-13095973896
E-posta : ruby@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms Vivi
İş unvanı : Asia Area Market
İş telefonu : 0086-13023766106
WhatsApp : 0086-13023766106
E-posta : vivi@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Felicia Qiu
İş unvanı : Spanish Marketing Manager
İş telefonu : 0086-15888567539
WhatsApp : 0086-15888567539
WeChat : 15888567539
E-posta : felicia@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Naty Shen
İş unvanı : Spanish Language Marketing
İş telefonu : 008613738423992
Viber : 008613738423992
WhatsApp : 008613738423992
Skype : naty19886
WeChat : 008613738423992
E-posta : naty@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Mr. Aaron Guo
İş unvanı : European & Indian Market Sales Manager
İş telefonu : 008618658525939
Viber : 008618658525939
WhatsApp : 008618658525939
Skype : Aaron0525
E-posta : aaron@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Candy
İş unvanı : South Asia Market Sales Manager
İş telefonu : 008613967883024
Viber : 008613967883024
WhatsApp : 008613967883024
Skype : cady3724
WeChat : 008613967883024
E-posta : candy@steelseamlesspipe.com
İlgili kişi : Ms. Carol
İş unvanı : Middle Eest Marketing Sales Assistant
İş telefonu : 0086-15757871772
WhatsApp : 0086-15757871772
WeChat : 15757871772
E-posta : carol@steelseamlesspipe.com
ZHEJIANG ZHONGWU STEEL TUBE MANUFACTURING CO.,LTD
Adres : MOCHENG INDUSTRIAL AREA, AOJIANG TOWN,PINGYANG COUNTY, ZHEJIANG PROVINCE
İş telefonu : 86-574-88013900
Faks : 86-574-88017980
İlgili kişi: Mr. Xie Shangyi
İş unvanı : Domestic Market Sales Manager
İş telefonu : 13757828612
ZHANGJIAGANG SHENGDINGYUAN PIPE-MARKING CO.,LTD (Jiangsu Factory )
Adres : Block B, Gaoqiao Industrial Park, Chengdong Road, Houcheng street, Zhangjiagang City, Suzhou City, Jiangsu Province, China
İş telefonu : 86-574-88013900
Faks : 86-574-88017980
ZHEJIANG YUHONGWELL STEEL CO.,LTD
Adres : Room 1005-1007,1# New World Building, Minan Road, Yinzhou District, Ningbo City, China
İş telefonu : 86-574-88013900
Faks : 86-574-88017980
İlgili kişi: Mr. Jikin Cai
İş unvanı : Marketing Director
İş telefonu : 0086-13819835483
Skype : jikin888
E-posta : jikin@steelseamlesspipe.com
WhatsApp : 008613819835483
ATLAS METAL HARDWARE
Adres : Add: Room 1001, No.1 New World Building, NO.1018 Min'an Road,Yinzhou District, Ningbo, China , ZIP:315040
İlgili kişi: Mr. Ke Zhou
İş unvanı : General Manager
İş telefonu : 0086-13185993822
E-posta : zhou@atlasmetal.net
WhatsApp : 0086-13185993822
NINGBO ROSPEC INFORMATION TECHOLOGY CO.,LTD
Adres : Add: Room 1013, No.1 New World Building, NO.1018 Min'an Road,Yinzhou District, Ningbo, China , ZIP:315040
İlgili kişi: Mr. Luis Bao
İş unvanı : General Manager
İş telefonu : 0086-18067371010
WeChat : 18067371010
E-posta : luis@steelseamlesspipe.com
İletişim bilgileri
Yuhong Group Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jikin Cai

Tel: +86-13819835483

Faks: 0086-574-88017980

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)